Wsparcie

" Pieniądze to tylko coś tymaczasowego. One nie istnieją w niebie i nie możesz ich ze sobą zabrać...

Banknoty, złoto, monety, diamenty i srebro to rzeczy tymczasowe ; pewnego dnia spłoną ( 2 List Piotra 3:10 ).

Ale przez inwestowanie pieniędzy w życie innych możesz wziąć coś , co jest przeznaczone na zniszczenie i zamienić to w

coś wiecznego. Możesz przemienić pieniądze w coś, co nigdy nie przeminie , poprzez inwestowanie ich w Ewangelię i używanie ich, by dotykać nimi życia innych ludzi…

Pewnego dnia będziesz wdzięczny za to, że wyciągnąłeś pieniądze z kieszeni i wyłożyłeś je na Ewangelię.”

fr. książki pt. „ Finansowe szafarstwo A. Wommack

Wsparcie finansowe na działalność Kościoła Bożego w Bytomiu można przekazywać przelewem :

nr konta bankowego Bank BNP Paribas : 70 1750 0012 0000 0000 2296 5824

Kościół Boży w Bytomiu